Taylor Swift Fan TR
Sitemize Üye Olmanızı Çok İsteriz =)
Çünkü Biz BİR AİLEYİZ KOCAMAN BİR AİLEE !!!
Hadi Sizde Bizden Olun !
Bekliyoruz
www.tayswift.hareketforum.com
Admin : Buse Ve Selin
Taylor Swift Fan TR
Sitemize Üye Olmanızı Çok İsteriz =)
Çünkü Biz BİR AİLEYİZ KOCAMAN BİR AİLEE !!!
Hadi Sizde Bizden Olun !
Bekliyoruz
www.tayswift.hareketforum.com
Admin : Buse Ve Selin
Taylor Swift Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift Fan TR

Taylor Swift Hakkında Herşey !

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!

YazarMesaj
Fear'Life
Yönetici
Yönetici
Fear'Life

Kadın
Başak
Yaşadığın Şehir : İstanbul
İş/Hobiler : Gitar Çalmak

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Empty
MesajKonu: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:59 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kristen Stewart oyuncu olması nedeniyle kendisiyle okulda hep alay edildiğini açıkladı.Oyunculuk kariyerine 9 yaşında 'The Thirteenth Year' adlı filmle başlayan Kristen, özellikle "The Safety of Objects" filminde erkeksi bir kız çocuğunu canlandırınca uzun süre alaya maruz kalmış."Özellikle "The Safety of Objects" filminden beni hatırlıyanlar durmadan 'O erkeksi kız nasıl da güzel olmuş!' diyerek bana takılıyorlardı ve benden çoğu zaman uzak duruyorlardı!"Şimdi 20 yaşında olan ünlü yıldız bu tutuma dayanamayarak okuldan soğumuş ve 13 yaşında okul hayatını sona erdirmiş. Kristen bir çok derse katılamadığı için çoğundan kalıyormuş.Kristen, "Yaşıtlarıma uyum sağlıyamıyordum. Çok acımasızdılar ve bana hiç şans vermediler. Okulu bıraktıktan sonra hayatın ne kadar küçük bir parçası olduğunu gördüm. Aslında beş yaşımdan bu yana kendimi hep olgun hissettim. Her zaman bir çok sorumluluğum oldu." dedi.

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Vikipedi
» Kristen Resimleri